Pozitívne myšlienky pre tehotenstvo a pôrod

Prihláste sa do nášho mailing listu a každý deň dostanete mailom novú pozitívnu myšlienku pre tehotenstvo, pôrod a nadväzovanie vzťahu s bábätkom. Z mailing listu sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Po prihlásení prosím skontrolujte svoju emailovú schránku a potvrďte prihlášku kliknutím na "Yes, subscribe me to list". Ukážku emailu si môžete pozrieť tu: http://eepurl.com/b1FJuL alebo na obrázku nižšie.

 


Prihláste sa do nášho mailing listu

* povinné pole


Hypnopôrod – Monganovej metóda | hypnobirthing.sk will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. Please let us know all the ways you would like to hear from us:

You can change your mind at any time by clicking the unsubscribe link in the footer of any email you receive from us, or by contacting us at info@hypnobirthing.sk. We will treat your information with respect. For more information about our privacy practices please visit our website. By clicking below, you agree that we may process your information in accordance with these terms.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.


 

ZMENA

Od 1.1.2021 newsletter nahradili účty na sociálnych sieťach, kde si môžete pozrieť pozitívne myšlienky.

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber týchto kanálov, aby sa Vám novopridané pozitívne myšlienky automaticky zobrazovali.

Instagram  “Pozitívne myšlienky pre pôrod”:

https://www.instagram.com/pozitivne_myslienky_pre_porod/

Facebook  “Afirmácie pre pôrod”:

https://www.facebook.com/afirmaciepreporod

 

Ukážka newslettera:
http://mailchi.mp/e192b531a735/nov-pozitvna-mylienka-pre-tehotenstvo-a-prod-1165593?e=67875c1d45